Skip to main content

Frontlit – litery 3D LED

jest to nowoczesne podejście do reklamy świetlnej.
Litery 3D pozwalają na niemalże 100% odwzorowanie logo klienta, a w razie potrzeby mamy możliwość wyklejenia ich lica również wydrukiem z grafiką.
Tak jak wszystkie nasze produkty, litery 3D Frontlit wykonujemy również w wersjach wodoodpornych przeznaczonych do użytku zewnętrznego.
Do produkcji liter 3D Frontlit wykorzystujemy, w zależności od potrzeb projektu, wysokiej jakości tworzywa PET-G, PCW, plexiglass, dibond oraz aluminium. Wykorzystujemy tutaj wysokiej jakości oświetlenie LED zasilane napięciem 12V.

Backlit – litery LED podświetlane od tyłu

Litery 3D pozwalają na niemalże 100% odwzorowanie logo klienta, a w razie potrzeby mamy możliwość wyklejenia ich lica również wydrukiem z grafiką.
Tak jak wszystkie nasze produkty, litery Backlit wykonujemy również w wersjach wodoodpornych przeznaczonych do użytku zewnętrznego.
Do produkcji liter Backlit wykorzystujemy, w zależności od potrzeb projektu, wysokiej jakości tworzywa PCW, plexiglass, dibond oraz aluminium. W literach Backlit wykorzystujemy oświetlenie LED zasilane napięciem 12V.

XPS – litery 3D niepodświetlane

lekkie, a zarazem trwałe elementy 3D wykonane z ekspandowanego polistyrenu – tzw. styroduru. Precyzyjne wycinanie termicznym ploterem CNC pozwala na tworzenie dowolnych kształtów, co daje możliwość dostosowania projektu do indywidualnych wymagań oraz preferencji klienta.
Nasze litery XPS zawsze wykończone są licem z plexi lub dibondu, dzięki czemu lico nie jest narażone na uszkodzenia mechaniczne. Litery XPS nie są podświetlane.

Deska Neon LED – Timber Neon™

oryginalne połączenie naszej autorskiej technologii FlowGlow™ z drewnem, tworzy unikalne i przyjemne w odbiorze tablice, statuetki i kasetony świetlne, które doskonale wpisują się w trendy ekologiczne. Technologia Timber Neon™ pozwala na wycinanie różnorodnych kształtów, dając możliwość wykreowania oryginalnych i przykuwających uwagę reklam świetlnych. W tej technologii, linia świecenia może wynosić od 4mm wzwyż – w zależności od potrzeb danego projektu.

Neon LED Classic™

idealny wybór dla klientów poszukujących klasycznego kształtu i charakteru neonów, ale ceniących trwałość, bezpieczeństwo i ekologię.
Nasze neony LED Classic™ wykonujemy z tworzyw sztucznych, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie zawierają rtęci ani szkodliwych gazów, a za emitowanie światła odpowiadają energooszczędne diody LED, zasilane bezpiecznym dla ludzi napięciem 12V, zatopione w giętkim, przypominającym silikon przewodzie, który umieszczany jest w rowku z PET-G, PCW lub plexiglass.
W tym produkcie linia świecenia ma stałą szerokość, która wynosi 6 lub 10mm w zależności od potrzeb danego projektu. Neony LED Classic™ wykonujemy również w wersji wodoodpornej, przeznaczonej do użytku na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych.