Skip to main content

Dział Koncepcyjny

to zespół młodych wykwalifikowanych umysłów z dużym doświadczeniem w dziedzinach technicznych, chemii oraz materiałów. To tutaj tworzymy i testujemy nowe autorskie technologie, dzięki którym możemy być zawsze o kilka lat przed konkurencją oraz poprawiamy stare techniki wykonania, aby dostarczać klientom produkty o najwyższej jakości i niezawodności.

Dział Kontroli Jakości

dzieli się na dwa zespoły najbardziej doświadczonych pracowników Fabryki Neonów.
Pierwszym z nich jest grupa weryfikacyjna, odpowiadająca za kontrolę prefabrykatów i podzespołów jeszcze przed wydaniem ich do właściwej produkcji – dzięki temu mamy pewność, że przygotowane elementy są zgodne z wytycznymi projektu oraz z naszymi standardami jakościowymi.
Drugim zespołem jest kontrola jakości, która weryfikuje każdy gotowy produkt pod kątem wszelkich niedoskonałości zanim zostanie przekazany do magazynu.
Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło na wyznaczenie surowych standardów, którymi kierujemy się podczas oceny i weryfikacji wyprodukowanych przez nas produktów.

W Fabryce Neonów stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość.

Dział Opakowań

odpowiada za produkcję opakowań oraz zabezpieczanie i pakowanie produktów do transportu. Wykroje do opakowań projektowane są komputerowo, zawsze pod wymiary danego projektu, dzięki czemu eliminujemy do minimum ryzyko uszkodzeń w transporcie.

Dział Produkcyjny

to zespół kilkudziesięciu doświadczonych pracowników, którzy tworzą produkty według restrykcyjnych standardów i wytycznych przekazywanych przez dział projektowy. Jego częścią jest zaplecze parku maszynowego jakim dysponuje Fabryka Neonów.
Wszystkie produkty wykonujemy własnoręcznie w naszych dwóch Fabrykach we Wrocławiu o łącznej powierzchni 1000 m2.

W skład naszego parku maszynowego wchodzą m.in.:
– dwie frezarki CNC o powierzchni roboczej 310 x 210 cm (w tym jedna z osprzętem do tworzenia opakowań kartonowych)
– laser CO2 o powierzchni roboczej 250 x 150 cm
– cztery profesjonalne wielkoformatowe drukarki 3D
– automatyczna giętarka do liter aluminiowych
– piła ścienna o powierzchni roboczej 400 x 200cm
– termiczny ploter CNC do cięcia XPS
– lakiernia natryskowa
– wyposażenie do obróbki metali i spawania
– dwa plotery tnące
– elektryczny laminator wielkoformatowy
– automat CNC do obróbki kabli elektrycznych

Dział Projektowy

w którego skład wchodzi Biuro Obsługi Klienta, odpowiada za przygotowanie projektów do produkcji zgodnie z wizją i wytycznymi klienta jak i nadzorowanie kolejnych etapów produkcji oraz obsługę posprzedażową.