Skip to main content

Frontlit – litery 3D LED

jest to nowoczesne podejście do reklamy świetlnej.
Litery 3D pozwalają na niemalże 100% odwzorowanie logo klienta, a w razie potrzeby mamy możliwość wyklejenia ich lica również wydrukiem z grafiką.
Tak jak wszystkie nasze produkty, litery 3D Frontlit wykonujemy również w wersjach wodoodpornych przeznaczonych do użytku zewnętrznego.
Do produkcji liter 3D Frontlit wykorzystujemy, w zależności od potrzeb projektu, wysokiej jakości tworzywa PET-G, PCW, plexiglass, dibond oraz aluminium. Wykorzystujemy tutaj wysokiej jakości oświetlenie LED zasilane napięciem 12V.

Backlit – litery LED podświetlane od tyłu

Litery 3D pozwalają na niemalże 100% odwzorowanie logo klienta, a w razie potrzeby mamy możliwość wyklejenia ich lica również wydrukiem z grafiką.
Tak jak wszystkie nasze produkty, litery Backlit wykonujemy również w wersjach wodoodpornych przeznaczonych do użytku zewnętrznego.
Do produkcji liter Backlit wykorzystujemy, w zależności od potrzeb projektu, wysokiej jakości tworzywa PCW, plexiglass, dibond oraz aluminium. W literach Backlit wykorzystujemy oświetlenie LED zasilane napięciem 12V.

XPS – litery 3D niepodświetlane

lekkie, a zarazem trwałe elementy 3D wykonane z ekspandowanego polistyrenu – tzw. styroduru. Precyzyjne wycinanie termicznym ploterem CNC pozwala na tworzenie dowolnych kształtów, co daje możliwość dostosowania projektu do indywidualnych wymagań oraz preferencji klienta.
Nasze litery XPS zawsze wykończone są licem z plexi lub dibondu, dzięki czemu lico nie jest narażone na uszkodzenia mechaniczne. Litery XPS nie są podświetlane.