Skip to main content

Dla firm (B2B)

O NAS

Fabryka Neonów to wiodąca na polskim rynku marka należąca do spółki MULTIFORMS, której korzenie jak i doświadczenie w branży reklamowej sięgają 1995 roku. 

Nasza firma od zawsze stawia na innowacyjność i rozwój, dlatego możemy pochwalić się szeroką ofertą produktową oraz zaawansowanym i bogatym parkiem maszynowym co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, zespołem ponad 50-ciu pracowników i dwiema halami produkcyjnymi pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Przez lata działalności zdobyliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów dzięki dostarczaniu wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie reklamy świetlnej.

Współpracujemy zarówno z dużymi, światowymi markami jak i małymi lokalnymi biznesami, którym nasze produkty pomagają wybić się na tle konkurencji.

Wszystkie produkty wykonujemy własnoręcznie w naszych dwóch Fabrykach we Wrocławiu o łącznej powierzchni 1000 m2.

STRUKTURA FIRMY

Fabryka Neonów to 5 działów, które wspólnie odpowiadają za dostarczanie najwyższej jakości produktów dopasowanych indywidualnie do potrzeb klientów.

w którego skład wchodzi Biuro Obsługi Klienta, odpowiada za przygotowanie projektów do produkcji zgodnie z wizją i wytycznymi klienta jak i nadzorowanie kolejnych etapów produkcji oraz obsługę posprzedażową.

to zespół kilkudziesięciu doświadczonych pracowników, którzy tworzą produkty według restrykcyjnych standardów i wytycznych przekazywanych przez dział projektowy. Jego częścią jest zaplecze parku maszynowego jakim dysponuje Fabryka Neonów.
Wszystkie produkty wykonujemy własnoręcznie w naszych dwóch Fabrykach we Wrocławiu o łącznej powierzchni 1000 m2.

W skład naszego parku maszynowego wchodzą m.in.:
– dwie frezarki CNC o powierzchni roboczej 310 x 210 cm (w tym jedna z osprzętem do tworzenia opakowań kartonowych)
– laser CO2 o powierzchni roboczej 250 x 150 cm
– cztery profesjonalne wielkoformatowe drukarki 3D
– automatyczna giętarka do liter aluminiowych
– piła ścienna o powierzchni roboczej 400 x 200cm
– termiczny ploter CNC do cięcia XPS
– lakiernia natryskowa
– wyposażenie do obróbki metali i spawania
– dwa plotery tnące
– elektryczny laminator wielkoformatowy
– automat CNC do obróbki kabli elektrycznych

odpowiada za produkcję opakowań oraz zabezpieczanie i pakowanie produktów do transportu. Wykroje do opakowań projektowane są komputerowo, zawsze pod wymiary danego projektu, dzięki czemu eliminujemy do minimum ryzyko uszkodzeń w transporcie.

dzieli się na dwa zespoły najbardziej doświadczonych pracowników Fabryki Neonów.
Pierwszym z nich jest grupa weryfikacyjna, odpowiadająca za kontrolę prefabrykatów i podzespołów jeszcze przed wydaniem ich do właściwej produkcji – dzięki temu mamy pewność, że przygotowane elementy są zgodne z wytycznymi projektu oraz z naszymi standardami jakościowymi.
Drugim zespołem jest kontrola jakości, która weryfikuje każdy gotowy produkt pod kątem wszelkich niedoskonałości zanim zostanie przekazany do magazynu.
Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło na wyznaczenie surowych standardów, którymi kierujemy się podczas oceny i weryfikacji wyprodukowanych przez nas produktów.

W Fabryce Neonów stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość.

to zespół młodych wykwalifikowanych umysłów z dużym doświadczeniem w dziedzinach technicznych, chemii oraz materiałów. To tutaj tworzymy i testujemy nowe autorskie technologie, dzięki którym możemy być zawsze o kilka lat przed konkurencją oraz poprawiamy stare techniki wykonania, aby dostarczać klientom produkty o najwyższej jakości i niezawodności.

CO OFERUJEMY

  • Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego projektu, niezależnie od formy i zamawianej ilości.
  • 2-letnią gwarancję na wszystkie nasze produkty
  • Bezpłatną, szczegółową wycenę oraz wizualizację zgodną w 99,9% z finalnym produktem, dzięki czemu klient ma pełną świadomość podziału kosztów oraz wyglądu zamawianego produktu.
  • Rabaty dla zamówień hurtowych.
  • Dopasowanie projektu i sposobu wykonania do indywidualnych potrzeb i budżetu klienta.
  • Produkcję małych jak i wielkoformatowych znaków.
  • Przygotowanie pełnowartościowych prototypów dla zamówień hurtowych.
  • Projekty opracowywane komputerowo.
  • Produkcję przy użyciu specjalistycznych maszyn i narzędzi, gwarantującą najwyższą jakość i powtarzalność produktów.
  • Dopasowanie sposobu pakowania i wysyłki do potrzeb klienta.

NASZE PRODUKTY

Wszystkie nasze produkty są projektowane w specjalistycznych programach komputerowych, a następnie wycinane i produkowane przy użyciu bardzo dokładnych i zaawansowanych maszyn, dzięki czemu możemy zagwarantować stuprocentową powtarzalność pomiędzy kolejnymi sztukami w zamówieniach hurtowych jak i w przypadku zamówienia ponownie takiego samego znaku.

idealny wybór dla klientów poszukujących klasycznego kształtu i charakteru neonów, ale ceniących trwałość, bezpieczeństwo i ekologię.
Nasze neony LED Classic™ wykonujemy z tworzyw sztucznych, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie zawierają rtęci ani szkodliwych gazów, a za emitowanie światła odpowiadają energooszczędne diody LED, zasilane bezpiecznym dla ludzi napięciem 12V, zatopione w giętkim, przypominającym silikon przewodzie, który umieszczany jest w rowku z PET-G, PCW lub plexiglass.
W tym produkcie linia świecenia ma stałą szerokość, która wynosi 6 lub 10mm w zależności od potrzeb danego projektu. Neony LED Classic™ wykonujemy również w wersji wodoodpornej, przeznaczonej do użytku na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych.

jest to nowoczesne podejście do reklamy świetlnej. W zależności od potrzeb klienta, wykonujemy litery i znaki świecące licem (Front-lit), świecące bokiem (Side-lit) oraz litery świecące do tyłu (Back-lit lub tzw. efekt halo).
Litery 3D pozwalają na niemalże 100% odwzorowanie logo klienta, a w razie potrzeby mamy możliwość wyklejenia ich lica również wydrukiem z grafiką.
Tak jak wszystkie nasze produkty, litery 3D wykonujemy również w wersjach wodoodpornych przeznaczonych do użytku zewnętrznego.
Do produkcji liter 3D wykorzystujemy, w zależności od potrzeb projektu, wysokiej jakości tworzywa PET-G, PCW, plexiglass, dibond oraz aluminium. Tak jak wszystkie nasze produkty, wykorzystujemy tutaj oświetlenie LED zasilane napięciem 12V.

oryginalne połączenie naszej autorskiej technologii FlowGlow™ z drewnem, tworzy unikalne i przyjemne w odbiorze tablice, statuetki i kasetony świetlne, które doskonale wpisują się w trendy ekologiczne. Technologia Timber Neon™ pozwala na wycinanie różnorodnych kształtów, dając możliwość wykreowania oryginalnych i przykuwających uwagę reklam świetlnych. W tej technologii, linia świecenia może wynosić od 4mm wzwyż – w zależności od potrzeb danego projektu.

klasyczne i bardzo popularne oznakowanie reklamowe wykonane z frezowanego maszynowo i zaginanego tworzywa kompozytowego typu Dibond. Kasetony LED mają zawsze prostokątny kształt, a elementem świecącym są litery i znaki wycięte w licu, które wypełniamy plexi w kolorze opal lub innych w zależności od potrzeb projektu. Kasetony zasilane są napięciem 12V, a do ich oświetlenia wykorzystujemy energooszczędne taśmy i moduły LED.

solidne i eleganckie litery z bokiem wykonanym z aluminium. Lico wykonane jest z najwyższej jakości plexi opal, w kolorze lub wyklejonego wydrukiem z grafiką. Plecy litery stanowi PCW z oświetleniem LED 12V.
Boki liter, wykonane z taśmy aluminiowej, dostępne są w czternastu wariantach kolorystycznych i wykończenia, dzięki czemu produkt ten można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.

litery bez lica, wykonane z aluminium i PCW. Uzupełnione ozdobnymi żarówkami, nadającymi literom unikalnego stylu retro.

lekkie, a zarazem trwałe elementy 3D wykonane z ekspandowanego polistyrenu – tzw. styroduru. Precyzyjne wycinanie termicznym ploterem CNC pozwala na tworzenie dowolnych kształtów, co daje możliwość dostosowania projektu do indywidualnych wymagań oraz preferencji klienta.
Nasze litery XPS zawsze wykończone są licem z plexi lub dibondu, dzięki czemu lico nie jest narażone na uszkodzenia mechaniczne. Litery XPS nie są podświetlane.

Dynagraf™ rewolucjonizuje sposób prezentacji reklam. Zamiast tradycyjnych kasetonów, które łatwo przeoczyć, z Dynagraf™, dzięki dynamicznym efektom świetlnym, Twoja reklama staje się magnesem dla wzroku przechodniów, przyciągając ich uwagę i zainteresowanie.
Efektywne podświetlenie miejscowe skupia uwagę na Twoim przekazie, jednocześnie nie sprawiając klientom dyskomfortu jaki mógłby wystąpić oglądając reklamę na ekranie LED o podobnym rozmiarze.

Oferujemy możliwość wykonania w dowolnych rozmiarach, których nie da się uzyskać stosując zwykłe monitory sklepowe. Jednocześnie Kasetony Dynagraf™ są znacznie tańszą alternatywą w porównaniu do dużych ekranów LED.

Dodatkową zaletą kasetonów Dynagraf™ jest możliwość szybkiego wymieniania zarówno grafiki, jak i animacji podświetlenia. Jeśli zachodzi potrzeba odświeżenia reklamy, nie musisz inwestować w nowy kaseton – wystarczy zamówić nowy design i animację.