Własny projekt – neony LED na zamówienie

Zrealizujemy twój pomysł

Aktualnie czas realizacji dla zamówień indywidualnych wynosi 4-5 TYGODNI.
Istnieje możliwość przyspieszenia realizacji za dopłatą. 

Zrealizowanych neonów LED

Napisz do nas

Zadzwoń:
+48 731 08 00 00
e-mail:
bok@fabrykaneonow.pl

Nasza firma powstała po to, by spełniać wszystkie oczekiwania kontrahentów. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest dla nich indywidualne podejście przy tworzeniu narzędzi promocyjnych, jakimi są ledony i neony LED. Dlatego bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu, opracowujemy i przedstawiamy rozwiązania spersonalizowane pod profil działalności klienta i uwzględniamy jego propozycje zmian poszczególnych elementów.

Jednak niczego nie narzucamy. Oferujemy również artykuły na zamówienie, które produkujemy według ścisłych wytycznych zleceniodawcy. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoja reklama będzie dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłeś. 

Jeśli masz swój pomysł, dostarcz go nam, a my wykonamy projekt, który po Twojej akceptacji zrealizujemy. Gwarantujemy, że napis neonowy wykonany według zamówienia będzie estetyczny, trwały i dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz wybierać dowolne kolory, rozmaite style i kształty. Nie musisz ograniczać się do samych liter. Chętnie przygotujemy ledonowe grafiki czy logo, które dopełnią wizualnie napisy firmowe.