Skip to main content

Neon LED Classic

NEON LED CLASSIC™

idealny wybór dla klientów poszukujących klasycznego kształtu i charakteru neonów, ale ceniących trwałość, bezpieczeństwo i ekologię.
Nasze neony LED Classic™ wykonujemy z tworzyw sztucznych, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie zawierają rtęci ani szkodliwych gazów, a za emitowanie światła odpowiadają energooszczędne diody LED, zasilane bezpiecznym dla ludzi napięciem 12V, zatopione w giętkim, przypominającym silikon przewodzie, który umieszczany jest w rowku z PET-G, PCW lub plexiglass.
W tym produkcie linia świecenia ma stałą szerokość, która wynosi 6 lub 10mm w zależności od potrzeb danego projektu. Neony LED Classic™ wykonujemy również w wersji wodoodpornej, przeznaczonej do użytku na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych.

Ich żywotność to nawet 50 tysięcy godzin (to około 6 lat!)

Gotowe projekty do zakupu znajdziesz w naszym SKLEPIE

Jeśli masz swój pomysł na neon lub posiadasz plik z logo Twojej firmy, możesz samodzielnie zaprojektować, wycenić i zamówić je korzystając z naszego KREATORA NEONÓW

Możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio, pisząc na nasz adres mailowy bok@fabrykaneonow.pl lub korzystając z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT