Skip to main content

Realizacje

Rozwiń kategorie poniżej aby zobaczyć zdjęcia interesujących Cię realizacji:

Jeśli chcesz w oryginalny sposób oznaczyć swój lokal, znakomitym rozwiązaniem są napisy na ścianie, czyli neony reklamowe. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem instalacji, które można wykorzystać zarówno jako szyld, jak i unikalna dekoracja pomieszczenia, np. na wesele. Dostępne są we wszystkich rozmiarach — od niewielkich symboli aż po wielkoformatowe elementy graficzne. Indywidualnie wyceniamy i wykonujemy każdy projekt, dzięki czemu dostosujesz go do swoich potrzeb. W poszukiwaniu inspiracji zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji!

Neony na wesele — stwórz elegancką dekorację sali!

Pragniesz zaskoczyć swoich gości niebanalną ozdobą ślubną? Jedną z ciekawych propozycji są neony na wesele. To obecnie jeden z największych trendów w dekorowaniu sali. Doskonale sprawdzą się jako napis na ścianie, do namiotu czy też jako tło ceremonialne lub urozmaicenie strefy chilloutu. Taka propozycja z pewnością na długo pozostanie w pamięci zaproszonych osób. Ze względu na szeroki wybór wariantów w różnych stylach z łatwością znajdziesz idealny model pasujący do klimatu przyjęcia.

Neonowy napis na ścianę — pomysł na nietypową ozdobę pomieszczenia

Jednym z oryginalnych pomysłów, aby nadać wnętrzu wyjątkowy charakter, jest neonowy napis na ścianę. To dekoracja, która od pewnego czasu na nowo cieszy się popularnością. Na życzenie klienta wykonamy dowolny jego rodzaj — z ulubionym cytatem lub samodzielnie wybranym hasłem. Dodatkowo możesz też dostosować parametry, takie jak wielkość czy kolor światła zgodnie z okazją, np. na wesele czy jako szyld.

Przedstawiamy nasze przykładowe realizacje!