Skip to main content

O nas

Fabryka neonów

20 lat doświadczenia
w reklamie świetlnej

Nasz zespół to ponad 50-ciu wykwalifikowanych młodych umysłów z dużym doświadczeniem w dziedzinach technicznych, chemii oraz materiałów. W naszej Fabryce tworzymy nie tylko neony LED, ale i wiele innych, w większości autorskich produktów, które wnikliwie i stale testujemy, aby dostarczać naszym klientom wyroby najwyższej jakości na rynku.
Jednym z naszych autorskich rozwiązań jest nasz KONFIGURATOR, w którym samodzielnie można zaprojektować, wycenić i zamówić swój własny neon LED, litery 3D oraz wiele innych produktów bez potrzeby kontaktu z obsługą klienta.

1

Projekt

Marzysz o wyjątkowym neonie? Zaprojektujemy go dla Ciebie!

2

Produkcja

Twój projekt i pomysł przekujemy w rzeczywistość w naszej Fabryce we Wrocławiu!

3

Jakość

Zapewnienie najwyższej jakości jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze produkty wykonujemy zachowując surowe standardy!

4

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są 2-letnią gwarancją! Zapewniamy pełne wsparcie zarówno przed, w trakcie jak i po realizacji Twojego zamówienia!

Dlaczego my?

Stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości materiały. Najważniejszym warunkiem jest jakość i dokładne wykonanie, a nie najniższe koszty. Stąd klienci bardzo chętnie do nas wracają. Ilość wykonanych prac oraz mieszanka doświadczenia z młodymi i świeżymi umysłami gwarantuje pełne zadowolenie klienta w każdym aspekcie.
Więcej o naszej Fabryce możecie dowiedzieć się klikając TUTAJ