Skip to main content

Neon szyty na miarę?

Jak zamówić swój indywidualny neon?

To dziecinnie proste, a drogi są trzy:

  1. KREATOR NEONÓW:
    • Możesz skorzystać z naszego Kreatora Neonów, w którym bez potrzeby kontaktu wycenisz oraz zamówisz swój własny neon LED. Oczywiście na każdym etapie jesteśmy do Twojej dyspozycji, a gdybyś nie był pewny swojej wyceny, możesz ją nam przesłać jednym kliknięciem do weryfikacji przez nasz dział Obsługi Klienta.
  2. FORMULARZ KONTAKTOWY:
    • Możesz napisać do nas poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Kontakt. Odpowiemy na Twoją wiadomość najszybciej jak to możliwe, a resztę procesu zamówienia poprowadzimy mailowo zachowując ciągłość korespondencji.
  3. KONTAKT E-MAIL:
    • Tradycyjnie bezpośrednio na nasz adres mailowy bok@fabrykaneonow.pl – wystarczy, że krótko opiszesz nam swoją wizję, podasz preferowane wymiary dla neonu lub przestrzeni do zagospodarowania, a my szybko i bezpłatnie wycenimy i przygotujemy Twój projekt.

Indywidualny pomysł? Dla nas to codzienność!

Ponad 90% zamówień jakie realizujemy dla naszych klientów to zamówienia indywidualne. Niezależnie od tego czy to logo firmy, nazwa sklepu, nick na instagramie czy imię Twojego dziecka – bezpłatnie wycenimy Twój pomysł i przygotujemy projekt.

Wykonujemy neony LED w każdym rozmiarze i kształcie, w naszym portfolio posiadamy realizacje nawet kilkunastometrowe.

Zdjęcia to za mało? Potrzebujesz doświadczyć blasku naszych neonów na żywo?

Nie ma problemu – zapraszamy do naszego showroomu we Wrocławiu, gdzie będziesz mieć możliwość poczuć magię światła, dotknąć i zrozumieć naszą jakość, a wykwalifikowany pracownik odpowie na wszystkie Twoje pytania.

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia wizyty.

„No dobra, ale jak to w ogóle zamontować?”

Od zawsze oprócz dbania o najwyższą jakość naszych produktów, staraliśmy się maksymalnie uprościć kwestie montażowe dla naszych klientów. Dlatego nasze neony LED produkowane są w taki sposób, że ich montaż w większości przypadków ogranicza się do nawiercenia kilku otworów w ścianie oraz wpięcia wtyczki do gniazdka.

Choć oferujemy wiele rozwiązań montażowych, standardowo i najczęściej wybierane są otwory montażowe w podkonstrukcji. Montaż takiego neonu polega na przyłożeniu go w wybranym miejscu do ściany i odznaczeniu punktów montażowych poprzez odrysowanie ich ołówkiem. Następnie w tych miejscach nawiercamy otwory, w które wbijamy dołączone do zestawu kołki montażowe i przykładając neon skręcamy go dołączonymi wkrętami.

W przypadku zasilaczy „desktopowych” pozostaje jedynie wpiąć wtyczkę do gniazdka i gotowe!

Natomiast jeżeli masz wyprowadzone ze ściany kable 230V pamiętaj, że neony LED zasilane są napięciem 12V. Wybierz więc zasilacz „instalacyjny”, który zakończony jest przewodami przeznaczonymi do wpięcia ich bezpośrednio do sieci elektrycznej.
Pamiętaj aby wszelkie podłączenia tego typu wykonywać na wyłączonej sieci elektrycznej po wyłączeniu bezpiecznika. Jeżeli nigdy nie wykonywałeś podobnych prac i nie wiesz jak podłączać rzeczy do sieci elektrycznej, poproś o podłączenie neonu osobie z doświadczeniem lub wykwalifikowanemu elektrykowi.

„Ile będę czekać na realizację?”

Standardowo dla pojedynczych zamówień czas realizacji projektu wynosi około 3 tygodnie. Termin liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie na naszym koncie bankowym lub od momentu ustalenia wszystkich potrzebnych do produkcji szczegółów (w zależności co nastąpi później). Zazwyczaj istnieje możliwość przyspieszenia realizacji za dopłatą, ale jest to uzależnione od poziomu skomplikowania projektu oraz aktualnego nakładu realizowanych zamówień.

Bezpieczna wysyłka czy odbiór osobisty?

Nasze neony LED w 98% przypadków wysyłamy kurierem. Przez lata dopracowaliśmy proces pakowania, a obecnie każde opakowanie projektujemy komputerowo i wycinamy na maszynie CNC, dzięki czemu nasze neony LED są możliwie najlepiej zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami jakie mogą wystąpić podczas transportu.

Neony można również odebrać i opłacić osobiście w naszej fabryce we Wrocławiu, ale możliwość ta zarezerwowana jest wyłącznie dla firm ze względu na obowiązujące przepisy prawa.