Skip to main content

Co wybrać

CLASSIC CZY MODERN?

Zwrócenie uwagi klientów oraz ich zdobycie w dzisiejszych czasach bywa coraz trudniejsze. W tym poradniku dowiesz się, które neony wybrać, aby trafić do swoich klientów.

Konkurencja stosuje wiele form reklamy a my wierzymy, że odpowiednio oświetlony szyld lub wnętrze lokalu to jeden z lepszych sposobów, by się wyróżnić.

Neony Led Modern lub Neony Led Classic to też idealny sposób na imponującą dekorację świetlną, obok której trudno przejść obojętnie – ich światła są na tyle wyraźne, że miejsce, w którym umieścisz neon będzie widoczne z daleka.

Oba typy neonów są tak samo efektowne i wykonane z najwyżej jakości materiału. Czym więć się różnią?

NEON LED CLASSIC

Przypominają swoim wyglądem tradycyjne, szklane neony. W ostatnich latach przeszły jednak wielką rewolucję a klasyczne modele neonów są zastępowane właśnie nimi.
Wyglądają nieco retro, ale można im nadać współczesnego wyglądu.
Umieszczamy je na zewnątrz lub wewnątrz budynku, są zatem odporne na deszcze i śniegi, a także uderzenia. Nie musimy zamartwiać się o pobór prądu, ponieważ są znacznie bardziej energooszczędne od ich poprzedników a ich żywotność to nawet 50 tysięcy godzin (to około 6 lat!).

Neon LED Modern

Neon Led Modern to przede wszystkim przejrzystość wykonania przy efektownym wyglądzie, a także możliwość nadania im najbardziej fantazyjnego kształtu (logo lub napis o nietypowym kształcie i strukturze nie stanowi problemu). To współczesny odpowiednik neonu nieco różniący się wykonaniem i sprawdzający się przy nowocześniejszym designie?. Tworzymy je poprzez innowacyjna i autorską technologię dzięki czemu ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Umieszczamy je na zewnątrz lub wewnątrz budynków, są wodoodporne i tańsze niż neony tradycyjne.

CLASSIC CZY MODERN?

Podsumowując

Neony Led Classic polecamy zatem do projektów prostych w kształcie stawiających na klasyczny wygląd i klimat retro.

Neony Led Modern to odpowiednia propozycja dla nowoczesnych projektów o bardziej skomplikowanych kształtach.

Wybór jest zatem zależny od preferencji. Należy wziąć pod uwagę budżet, charakter lokalu lub budynku, lub po prostu własny gust. Oba typy neonów sprawdza się w każdej sytuacji, na każdej ścianie i w każdym pomieszczeniu.

Litery LED

Mgła, smog i rzęsisty deszcz utrudniają odczytanie napisów na tradycyjnych banerach reklamowych. Ledowe litery, które przykuwają wzrok przechodniów bez względu na porę dnia i warunki pogodowe, sprawiają, że reklamy i dekoracje nigdy nie umykają uwadze odbiorców. Zobacz, jak produkty reklamowe LED z Fabryki Neonów w błyskawiczny i intrygujący sposób przekazują wiadomość Twoim klientom.