Co wybrać -
NEONY LED

PORADNIK

Classic czy modern?

Zwrócenie uwagi klientów oraz ich zdobycie w dzisiejszych czasach bywa coraz trudniejsze. W tym poradniku dowiesz się, które neony wybrać, aby trafić do swoich klientów.

Konkurencja stosuje wiele form reklamy a my wierzymy, że odpowiednio oświetlony szyld lub wnętrze lokalu to jeden z lepszych sposobów, by się wyróżnić.

Neony Led Modern lub Neony Led Classic to też idealny sposób na imponującą dekorację świetlną, obok której trudno przejść obojętnie – ich światła są na tyle wyraźne, że miejsce, w którym umieścisz neon będzie widoczne z daleka.

Oba typy neonów są tak samo efektowne i wykonane z najwyżej jakości materiału. Czym więć się różnią? ↓

.

Neon Led Classic

Przypominają swoim wyglądem tradycyjne, szklane neony. W ostatnich latach przeszły jednak wielką rewolucję a klasyczne modele neonów są zastępowane właśnie nimi.
Wyglądają nieco retro, ale można im nadać współczesnego wyglądu.
Umieszczamy je na zewnątrz lub wewnątrz budynku, są zatem odporne na deszcze i śniegi, a także uderzenia. Nie musimy zamartwiać się o pobór prądu, ponieważ są znacznie bardziej energooszczędne od ich poprzedników a ich żywotność to nawet 50 tysięcy godzin (to około 6 lat!).

Neon Led Modern

Neon Led Modern to przede wszystkim przejrzystość wykonania przy efektownym wyglądzie, a także możliwość nadania im najbardziej fantazyjnego kształtu (logo lub napis o nietypowym kształcie i strukturze nie stanowi problemu). To współczesny odpowiednik neonu nieco różniący się wykonaniem i sprawdzający się przy nowocześniejszym designie?. Tworzymy je poprzez innowacyjna i autorską technologię dzięki czemu ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Umieszczamy je na zewnątrz lub wewnątrz budynków, są wodoodporne i tańsze niż neony tradycyjne.

Front-lit-3M

Classic czy modern?

Podsumowując

Neony Led Classic polecamy zatem do projektów prostych w kształcie stawiających na klasyczny wygląd i klimat retro.

Neony Led Modern to odpowiednia propozycja dla nowoczesnych projektów o bardziej skomplikowanych kształtach.

Wybór jest zatem zależny od preferencji. Należy wziąć pod uwagę budżet, charakter lokalu lub budynku, lub po prostu własny gust. Oba typy neonów sprawdza się w każdej sytuacji, na każdej ścianie i w każdym pomieszczeniu.

Litery LED

Mgła, smog i rzęsisty deszcz utrudniają odczytanie napisów na tradycyjnych banerach reklamowych. Ledowe litery, które przykuwają wzrok przechodniów bez względu na porę dnia i warunki pogodowe, sprawiają, że reklamy i dekoracje nigdy nie umykają uwadze odbiorców. Zobacz, jak produkty reklamowe LED z Fabryki Neonów w błyskawiczny i intrygujący sposób przekazują wiadomość Twoim klientom.

Przykładowe realizacje naszych prac z liter LED

Neon LED Modern – niepowtarzalny klimat w nowoczesnym wydaniu

Zaprezentuj nazwę firmy lub inspirującą frazę w nietypowym i zapadającym w pamięć stylu. Nowoczesne litery i inne produkty LED Modern tworzą wyjątkowy klimat. To współczesny odpowiednik dawnych neonów, różni się od nich jednak ceną (jest tańszy) i wykonaniem. Emituje światło, które nie męczy wzroku, a przy tym pobiera niewiele energii elektrycznej.

Cena zależy od rozmiaru i rodzaju tych produktów. Litery mogą:

  • być wykonane na zamówienie,
  • mieć skomplikowane kształty, na przykład odwzorowywać logo firmy,
  • zostać zamontowane wewnątrz lub na zewnątrz budynku,
  • świecić licem lub być podświetlane od tyłu.

Artykuły LED Modern są wodoodporne i nie zawierają szkodliwych substancji. Ich montaż i transport jest łatwy także dzięki temu, że są wytrzymałe na uszkodzenia. Wybierz je, jeśli zależy Ci na skomplikowanych kształtach liter czy logo. Jeśli jesteś zwolennikiem klasycznego wyglądu i klimatu retro, zdecyduj się na ledowe neony Classic. Podkreśl rodzaj swojej działalności z naszymi produktami i spraw, że będzie jeszcze bardziej widoczna dla klientów.

kontakt

Nadal nie wiesz, na co się zdecydować?

Nie martw się – pomożemy!

Napisz lub zadzwoń a doradzimy co będzie najlepsze dla Twojego projektu.